Veřejná zakázka: MŠ Alšova - oprava soc. zařízení pro zaměstnance, výdejen jídla a kuchyněk

Informace o veřejné zakázce

fáze zadávacího řízení Hodnocení
Probíhá vyhodnocování.
DBID: 1762
Systémové číslo: P20V00000063
Datum zahájení: 04.03.2020
Nabídku podat do: 23.03.2020 09:00

Název, druh veřejné zakázky a popis předmětu

 • Název: MŠ Alšova - oprava soc. zařízení pro zaměstnance, výdejen jídla a kuchyněk
 • Druh veřejné zakázky: Stavební práce

Stručný popis předmětu:
Předmětem veřejné zakázky v součtovém režimu jsou stavební práce v různých místnostech v budově MŠ Alšova v Sokolově rozdělené podle umístění a samostatně rozpočtované takto:

1. Stavební úpravy soc. zázemí pro zaměstnance – ve 2. učebním pavilonu projdou úpravou WC v obou podlažích včetně jejich předsíněk. Mezi předsíňkami a samotnými WC budou částečně ubourány příčky včetně zárubní. Vymění se část kanalizačních stoupaček v rozsahu na výšku místnosti a provedou se nové rozvody vody k novým zařizovacím předmětům, tj. k závěsným WC, výlevkám a umývátkům. K závěsným WC se vbudují předstěny, pro kanalizační odbočky budou pod stropem vybudovány sádrokartonové kastlíky. Součástí prací je výměna otopného tělesa vč. stoupaček ÚT, které se zasekají na celou výšku místnosti do zdi v obou podlažích, nové obklady vč. hrubých omítek pod nimi, podlahy budou mít nové dlažby včetně stěrkové hydroizolace a samonivelační stěrky na podlahy, opravy omítek stěn i stropů, nátěry zárubní a výmalba.

2. Stavební úpravy výdejen jídla – ve 3. a 4. třídě prvního a druhého pavilonu budou obnoveny štukové vrstvy stěn i stropů, opraveny povrchy stěn pod obklady (nové hrubé omítky), vyměněny obklady a podlahy z dlaždic včetně hydroizolace a znivelování podlah, provede se výmalba a natřou se zárubně. Dále se provedou nové rozvody SV, TUV, CIRK a odpadů, výměna baterií a provedou se nové vývody pro myčku. Rozvody na povrchu se zasekají do zdí.

3. Stavební úpravy kuchyněk – v 1. a 2. třídě v 1. NP budou obnoveny štukové vrstvy stěn a stropů, opraveny povrchy stěn pod obklady (hrubé omítky), vyměněna umyvadla, obklady a podlahy z dlaždic včetně hydroizolační stěrky, znivelování podlah, provede se výmalba a natřou se zárubně. Dále se provedou nové rozvody SV, TUV, CIRK a odpadů. Rozvody na povrchu se zasekají do zdí.

Postup zadání, předpokládaná hodnota

 • Postup: VZMR s uveřejněním výzvy
 • Režim veřejné zakázky: VZ malého rozsahu
 • Předpokládaná hodnota: 766 845 Kč bez DPH

Zadavatel

 • Úřední název: Město Sokolov
 • IČO: 00259586
 • Poštovní adresa:
  Rokycanova 1929, 356 01 Sokolov
 • Název odboru: Odbor rozvoje města
 • Id profilu zadavatele ve VVZ: 60051796

Adresa kontaktního místa

Nabídky, resp. žádosti o účast podávat na:
prostřednictvím elektronického nástroje E-ZAK (https://ezak.sokolov.cz)

Kontakt

Zadávací dokumentace

Vysvětlení, doplnění, změny zadávací dokumentace

Hodnocení nabídek

Veřejné dokumenty

Formuláře

URL odkazy